Stipendium Tanel Tuisule

Sihtasutus Professor Karl Õigeri Stipendiumifondi nõukogu otsustas anda 2013. aasta kevadsemestri stipendiumi 3000 eurot Ehitusmaterjalide õppetooli lektorile Tanel Tuisule

Tanel Tuisk on töötanud  TTÜ-s õppejõuna  aastast 2000. Käesoleval ajal on ta doktorantuuris ehitusmaterjalide õppetooli juures ning on oma tuleviku sidunud TTÜ-ga.  Tanel Tuisk on oma erialal  väga innukas uurija ja otsitud abimees kõikvõimalike materjalialaste probleemide lahendamisel. Viimasel ajal on olnud mitmeid suuri küsimusi ja töid, mille lahendamisel on ta näidanud üles loomingulist käsitlust, nagu näiteks ka vesilennukite angaaride  renoveerimistöödel. Fondi nõukogu loodab, et määratud stipendium aitab tal jätkata edukalt õpinguid doktorantuuris ja annab oma uurimistööks lisavõimalusi ning vajalikust konverentsist osalemiseks.

Professor Karl Õigeri Stipendiumifondi nõukogu otsustas lisada ehituse– ja keskkonnatehnika doktoriõppe üliõpilase Tarvo Milli 2012. aasta sügissemetri põhistipendiumile lisastipendium 1500 eurot.

Postitus on tehtud Uncategorized. Lisa järjehoidja link.

Comments are closed.